Kandydatki i kandydaci w wyborach samorządowych 2018

Na stanowisko prezydenckie:
Magdalena Długosz
Jakub Kulesza
Sylwester Tułajew
Krzysztof Żuk

KWW Miasto dla Ludzi – Lubelski Ruch Miejski
Szymon Furmaniak (autor strony, Dziesiąta)
Karolina Koguciuk (Dziesiąta)
Filip Uniłowski (Dziesiąta)
Irmina Pietraszko
Arkadiusz Grunwald (Dziesiąta)
Barbara Kozłowska
Michał Samolej (Dziesiąta)

KWW Krzysztof Żuk
Stepaniuk-Kuśmierzak Beata
Daniewski Leszek
Kołodziejczyk Marek
Dados Elżbieta
Choduń Piotr
Krzyżanowska Aleksandra
Zyglewski Waldemar

KW Prawo i Sprawiedliwość
Piotr Popiel
Piotr Gawryszczak
Andrzej Szczepanowski
Krystyna Dados
Dorota Baranowska
Agnieszka Sawicka
Jacek Stachyra

KWW Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie
Małgorzata Tylus
Paweł Butryński
Patryk Kołbyko
Małgorzata Romanowska
Monika Flisiak
Paulina Maliszczak
Krzysztof Kasperek

KWW My z Lublina (Marian Kowalski)
Jakub Knap
Karolina Śmiech-Lachowicz
Agata Kowalska
Tadeusz Kania
Janusz Marciniak

KWW Joanna Kunc WIS Lublin Kornel Morawiecki
Dariusz Kusak
Zbigniew Kozłowski
Sylwia Odzioba
Piotr Marek
Anna Wnuczek

Advertisements

Okręg 6 – Abramowice, Dziesiąta, Głusk, Kośminek, Wrotków, Zemborzyce (5 radnych) – Zachęcam do głosowania

Oto lista Komitetów Wyborczych wraz z kandydatami do Rady Miasta z naszego okręgu. Wysłałem wiadomości do komitetów wyborczych z prośbą o informacje, którzy z kandydatów mieszkają na Dziesiątej, jeśli dostałem odpowiedź to jest ona naniesiona przy kandydatach.

Oczywiście, zachęcam do głosowania.

KWW Solowskiego
1 Mateusz Janusz Solowski
2 Janina Solowska
3 Małgorzata Agnieszka Solowska
4 Paweł Jarmuł
5 Magdalena Katarzyna Bukowska

Wspólny Lublin
1 Elżbieta Jolanta Dados (aktualnie w Radzie Miasta)
2 Andrzej Bieńko
3 Marek Adam Szadkowski
4 Tomasz Aftykazbiorcza strona Wspólnego Lublina
5 Aureliusz Sobiesław Górka
6 Renata Klementyna Grendysz
7 Katarzyna Stefania Lenart
8 Izolda Maria Wołoszyńska
9 Grzegorz Henryk Rosły
10 Tomasz Barczyk

Lubelska Lewica Razem
1 Paweł Łukasz Bielski (z Dziesiątej)
2 Lidia Agnieszka Kasprzak-Chachaj
3 Jeremi Krzysztof Karwowski (z Dziesiątej)
4 Elżbieta Teresa Zdybel (z Dziesiątej)
5 Mieczysław Trześniewski (z Dziesiątej)
6 Natalia Dorota Dudek
7 Piotr Kołodziejczyk
8 Michał Kamil Spyra (z Dziesiątej)
9 Barbara Urszula Kozłowska
10 Katarzyna Edyta Zabratańska (z Dziesiątej)

Ruch Narodowy
1 Przemysław Marek Leniak
2 Tadeusz Kania
3 Maja Marta Ludwicka (z Dziesiątej)
4 Tomasz Wiktor Kozyra
5 Maria Anna Rowińska

Prawo i Sprawiedliwość
1 Tomasz Zbigniew Pitucha (aktualnie w Radzie Miasta)
2 Radosław Wojciech Skrzetuskiprofil na portalu Facebook
3 Bożena Zybura
4 Piotr Zbigniew Gawryszczak
5 Mariusz Michał Bańka
6 Piotr Michał Popiel
7 Krystyna Celina Dados
8 Agnieszka Sawicka
9 Urszula Elżbieta Kowalczyk
10 Mariusz Włodzimierz Kasprzak

Platforma Obywatelska RP
1 Leszek Kazimierz Daniewski (aktualnie w Radzie Miasta)
2 Marcin Jan Krupiński (z Dziesiątej, Przewodniczący Zarządu Rady Dzielnicy Dziesiąta)
3 Beata Elżbieta Stepaniuk-Kuśmierzak (aktualnie w Radzie Miasta)
4 Aneta Katarzyna Wolińska
5 Mirosław Tadeusz Parzymies
6 Sabina Agnieszka Włodek
7 Wojciech Kret (z Dziesiątej)
8 Bożena Kulesza
9 Piotr Grzegorz Wójcik
10 Jerzy Roman Wojciechowski

Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke
1 Paulina Żaklina Grochowska
2 Michał Paweł Rozpendowski
3 Elżbieta Maria Wolińska
4 Paulina Magdalena Smolak
5 Klaudia Kinga Wnuk
6 Karolina Turska-Wójcik
7 Jan Cieszko
8 Jakub Krzysztof Knap

Źródło: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141010/LUBLIN/141019995